H Sanja Vučić ερμηνεύει σε άπταιστα φινλανδικά το “Cha cha cha”!
![H Sanja Vučić ερμηνεύει σε άπταιστα φινλανδικά το “Cha cha cha”!](https://infegreece.com/wp-content/uploads/2024/03/Sanja-Kaarija.jpg)
Μια ευχάριστη έκπληξη έκρυβε ο δεύτερος ημιτελικός της Σερβίας. Η πολύγλωσση Sanja Vučić (SRB 16, 21), η οποία έχει σπουδάσει Αραβική Φιλολογία και παράλληλα μιλά αγγλικά, ισπανικά, ιταλικά και -φυσικά- σερβοκροατικά, ντυμένη στα πράσινα, διασκεύασε το Cha cha cha του Käärijä, το οποίο γράφει τη δική του γιουροϊστορία με χρυσά γράμματα. Απολαύστε την!